CSHL

Rosters

Click on the CSHL Logo to email roster changes

Over 30A Division

J&J Auto

Jeff Hebert (C)

Paul Connell (G)

Travis Blood

Dave Mollicone

Jim Rickard

Greg Ventura

Jeff Reuter

Jeremy Dexter

Steve Rapoza

Justin Curren

Joey Sylva

Paul Provencal

Keith Martin

Joe Vingi

Bill Stuhlinger

Mike Diorio

Sean Brousseau

Bob Rapoza

Bruce Cooley

Jeremy Bovay

Jeff Wood

Saints

Howie Rosenblatt (C)

Mark Bushy (G)

Jay Rainville

Mike Rainville

PJ Bessette

Jack Nolin

Chris Cute

Chris Winnes

Greg Crozier

Dave Curtis

Andy Calcione 

Brian Barlow 

Mike Grande

John Petricig

Bill McKiernan

Jay Shaw 

Matt Anthony 

Dean Capuano 

Tammany Hall

Tom Hayden (C)

Andy Wilson (G)

Mike Perrella

Kevin Riley

Brian Moreau

Jim Riel

Luke Baughman

Pat O'Connell

Dan Healy

Keith Shallcross

Brian Beck 

Kevin Tondreau 

Kevin Lehoux

Joe Caliri

Pink Pig BBQ

Jeff Quinlan (C)

Dave Samson

Nick Paquin

Mike Ricci

Ed Brady

Brendan McLaughlin

Cory Pinheiro

Jason Pannone

John Sayles

John Rainone

Matt Brannon

Jon Pannone

Steve Rainone (G)

Jim Merola

Derek Foster

Ryan Smith

G Media Studios

David Paolo (C)

Jody Corvese
Trevor Spiridi

Roy Spiridi

Joe Tutcsh

Andy Cavanaugh

Ed Lee 

Mike Rose

Sedge Grey 

Matt Grieve 
Ronnie Smith

Shane Sauer

Dan Dudemaine (G)

Brian Glaude 

Northern Division

All Baked

Joey Dibiase (C) (G)
Nate Littlejohn
Jeff Bouchard
Ben Deluca
Nick McNally

Justin Botelho

Kevin Botelho

Pete Simeone

Josh Marco

Joe Sylvia

Brendan Cullinan

Brandon Ward

Seth Tobias

Merrick
Dylan
Brenden

Westerly Hockey Club

Sean Morrone (C)

Joe Drouillard

Seth Brawer

Pat Avery

Brian Soderberg

Cody Boulais

Tyler Page

Eric Gustafson

Brandon Colombo

Nick Nardone

David Potvin

Nick Gustafson (G)

TS Bandits

Mike Tomaselli (C)

Dom Sawaia (G)

Rudy Branca

Andy Ruggiero

Mike Martinello

Nate McDonald

Anthony Sawaia

Phil Douchet

Justin Sacco

Joe Tomaselli

Ryan Kenneally

Michael Bain

Andrew Fera

Rob Buehrer

Nick Altieri


Dirty Orrs

Dan St. Pierre (C) (G)

Kyle Young

Nick DiCarlo

Mac Olink

Bobby Mulcahy

Kyle Waterman

Brenden Devine

Kurt Lytle

Rob Paglia

Ryan Rotondi

Sam Pennine

John Varone

Shamus Anderson

Nick Powers

Chris Gloria

Soft Dump

Matt Botieri (C)

Corey Rogers

Tim Giblin

Mitch Proulx (G)

Zack Woods

Mitch Jones

Zachary Cooney

Connor DiPietro

Eli Lamonth

Joe Stringfellow

Mike Pesola

Eastern Division

Back Door Bandits

Brian Prochet (C)

Bobby Vala (G)

Tom Slater

Brian Roman

John Calvino

Cody Sellers

Anthony Rodi

Anthony Simeone

Tom Kaluza

Rob Babigian

Paul Pion

Chris Oliver

Dean Bogda

Vipers

Kevan McAleer (C)

Dave Johnson (G)

Don Davis

Tim Pickering

Mike Forrest

Brian Iannuccillo

Ray Iannuccillo

Jeff Lemos

Lou Amitrano

Hank Kasbarian

Andrew Bouchard

Jay Zalomski

John Organ

Lou Acevedo

Steve Finelli

Zach Casavant

Ryan Davis


Sabres

Jim Hopgood (C)

Greg Wallace

Ed Hardy

Matt Toup

John Dicharo

Justin Yerger

Neil Galenski

Paulie Machado

Oliver Tully

Mitch Jones

Eric Miller

Chris Parker (G)

Travis Costa

Mark Williams

Mobile Shrink Wrapping

Tom Kane (C)

Alex Dichiaro

Craig Donatelli

Doug Steele

Eric Chabot

Jack Hogan

Mike Patti

Nate Trinque

Tim Pickering

Tyler Mattle

Rick Pannone

Ryan Gay

Wally Quinn

Ryan Malloy

Scott Campbell

Bill Hayes

Scott Gilmore

Chris Clouthier (G)

Brandon Caya (G)

Shoot'n
Blanks

Alex Marrata (C)

Justin Borino

Steve Borino

Steve Leonardo

Jeff D’Amaria

John Rappa 

Matt Damaingue (G)

Ryan Bedetta

Nick Mainville

Mike Troccoli

Brian Lacombe

Brian Sutermaster

Bob Tonucci

Jay Rappa

Zack Erb

Stars

Norm Gauvin (C)

Mike Labouff

Shawn Mack

Jeff Eiland

Brittany Resendes

Derek Castelone

Jeff Bartkiewicz

Tyler Collins

Chris Santiago (G)

Chris Collins

Nick Nardone

Nick Prew

Sean Pagan

Cactus Grille

Jim Giuliano (C)

John Perigo

John Perigo jr

Jeremy Perigo

Doug Paolino 

Steve Octeau

Kyle Cookson

Marious Radzick

Ryan Perry

Rich Reitman

Jacob Sydney

Tom Gonnella

Justin Botehlo

Matt Collins (G)

 

Western Division

Dirty
Ducks

Kevin Mohamed (C)

Anthony Ricapito

Frank Moriea

Paul DiSilvestro

Kyle Theriault

Corey Theriault

Dan Healey

Matt Kerins

Jeff Kerins

Bill Donahue

Brett Zimmerman

Evan Mohamed

Dylan Zambawa

Jeff Casale

Dan Fraiser (G)

Adam Clifford

Dan Heakey

Evan Mohamed

Chris Lavely

Jim DiPaola


Labatts

Bob Buonaccorsi (C)

Wayne Bornstein

Ryan Dimbleby

Dana Joseph

Mike Hennesey

Josh Toso

Jake Armstrong

Phil Caron

Chris Macri

Tyler Malo

John Bristol

Dan Cullen

Hunter Armstrong

Jarrod Kelly (G)

Jason Arrighe

Dave Caliri

Mattiola Orthodontics

Jim Letourneau (C)

Dave Duquette

John May

Bob Mattioli

Todd Laramee

Ryan Wells

Mike Sullivan Sr.

Mike Sullivan Jr.

Michael Avarista

Yuri Chekurov

Justin Meteus

Chris McLacken

Zach Erb

Zak Haskins (G)

Cobras

Ray Nault (C)

Justin Wilkie

Tommy Slater

Pete Tympanic

Joe Caliri

Scott Nault

Joe Choiniere

Lee Tympanic

Stevie Manning

Tim Pratt (G)

Brian Roman

Bill Nault

Whalers I


Matt Bolenis (C)

Allan Peckham

Tim Kelly

Tommy Kaluza

John Emin

John Eriksen

Michael Hébert

Dave Canceliri

Erik Korlacki

Sean Nolan

Bob Thayer

Coby Hopkinson

Anthony Paolino

Greg Mayette

Liam Nolan

Joseph Anthony

Alex Roczniak

Michael Thornley 

Jordan Bolenis

Joshua Kiernan

Jason Taylor (G)

Clams


Lucky Leone (C)

Tom Maloney (G)

Aimee Accinno

David Baier

Nick Deubert

Mark Foster

Dana Hill

Skip Holden

Paul Osimo

Brad Pollano

Nick Prew

Jonathan Stone

Brian Wenz

Walter Zesk

Ryan Coutu

Jane Baruch

Kyle Barry

Aaron Tobey

Southern Division

Grizzlies

Tom Goodwin (C)

Cory Blue 

Jim Prosek 

Jesse Mason 

Paul Rylander 

Pat Laverty 

Tom Rohanna 

Chris Miller 

David Brown 

Justic Belmont (G)

Treve Whalen 

Dan O'Connell 

Ryan Wells 

Sean Connell 

Jimmy Cabral 

Top Shelf

Bob Curley (C)

John Raymond

Jack Mefford

Kev McDonnell

John Mazzeo

John Francis (G)

Scott Cline

Liam Doyle

Brian Doyle

Mike Boyes

Rich Iacobucci

Rob Choiniere

Bryce Markham

Paul Struckel

Gregg Hewett

Eli Mulligan

Andrew Jervis

Gary Farangalli

Erik Miller

Chris Cloutier

Kyle Marquis

SpeeDee

Chris Legere (C)

Mike Letendre

Tom McCarthy

Joe Curti

Matt Mooney Sr.

John Rostron

Mike McKenna

Mike Desmarais

Jamie Lydon

Ross Smith

Jason Levy

Pete Gaudreau

Phil Houghton

Chris Titcomb

Jarrod Kelley (G)

Rich Wood

Matt Mooney Jr

Gansett
Goats

Mike Ferreira (C)

Mark Clarkin (G)

Mark Ferreira

Dan Clare

Iggy Gozman

Derek Signoriello

Brian Hart

Pete Meegan

Mike Strayer

Shannon Caverly

John Hammer

Eric Campbell

Steve Owens

Gary Ouellette

Rafael Espillat

Dillon Rabitor

Jimmy Meegan


Devil Dawgs

Brian Lacombe (C)

Rob Murphy (G)

Derek Mills

Glen Guay

Matt Curley

*Bryan Sutermaster

Art Faccio

Rafael Agudelo

Ted Lafontant

Jerry Lafontant

Mike Sylinder

Chad Caruso

Dan Letourneau (G)

Anthony Ciccone

Tim Hipolito

Mark Scimone

Brian Scott

Anthony Bisbano

Lee Waterman

Amanda Allard

Joe Curley

Derek Deshaies

Matt Domaingue

Amanda Allard

Abominable Icemen

Aimee Accinno (C)

Bill Prew

Dave Baier

Derek Peters

Erik Ullman

Jane Baruch

Kyle Barry

Lucky Leone

Michaela Seminara

Nick Prew

Ryan Coutu

Tom Rugg

*Zach Erb

Ryan Genereux

Zach Haskins (G)

Brian Olivera
Thomas West 
Brandon McGowan
Frank Nardone

Whalers II

John Emin (C)

Dave Souza (G)

Tim Kelly

Al Peckham

Garth Noack

Kevin Bager

Dave Cancellieri

Noah Tobias

Matt Bolanis

Joe Tong

*Tommy Kaluza

Erik Korlacki

Yuri Chekurov

Jim Merola

Mike Thornly

George amaral

John Ericksen

Jason Taylor (G)

Johnny Pinherio

 

Low
Expectations

Jeff Leroux (C)

Robert Hopkins

Derek Melfi

Rob Bray

Brian Montminy

Brian Montminy

Jim Kennedy

Scott Glass

John Lough

Phil Smith

Jay Mello

Mike O'neill

Corey Mercurio (G)

Brandon McKoen

Scott Potter

Tom Bruso

Kevin Kelley

Citizens


Dave Madden  (C)

Dave Ceruolo (G)

Dave Hammond 

Jay Roy 

Brad Pollano

Josh Kiernan 

*Steve Octeau 

Kayla Kiernan 

Rob Vendettuoli

JP Pearson

Dana Hill 

Andy Killilea 

Tyler Rose

Phil Calvin